Zkušenosti s výcvikem

22.10.2007 20:34

Autoškola Štajner Hořovice

15.11.2012 18:03 vložil Zdeněk  IP: 213.192.7.14

S touto autoškolou máme velmi nepříjemné zkušenosti. Zvláště pan instruktor se nechová korektně. Na své žáky nepřiměřeně křičí, místo podpory je deptá větami typu: "Vy za volant nepatříte! Tak a teď už jsme mohli bejt mrtví" apod.
Ze strany pana majitele se zase jedná o neochotu tyto problémy řešit.
Za sebe tuto autoškolu DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI. Vyhozené peníze a nervy "v kýblu" .

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

14.2.2013 00:35 vložil Karel   IP: 90.181.210.26

Dovolím si nesouhlasit, bydlím v Hořovicích a kamarádi, co zde dělali řidičák si nikdy nestěžovali, ale naopak. Já jsem dělal řidičák B + C od školy v Berouně a to bych Vám pane Zdeněk nepřál. Učitel je bývalý boxer a to bylo něco. Jednou jsem projel STOPKU a okamžitě rána pěstí do stehna, modřina tam byla ještě 14dní a o zvýšeném hlasu pana učitele nemluvě! Řěkl jsem to doma a otec mi vynadal, když jsi blbej a nedáváš pozor dobře ti tak.... Dodnes si stopku v Berouně pamatuji a jak se mi to později hodilo při jízdách v náklaďáku. Dnes jezdím jako řidič dodávky a vidím jak to v provozu vypadá a to Vaše --- Tak a teď už jsme mohli bejt mrtví --- je v dnešním provozu dost časté. Pokud ve škole dostanete pětku, taky to hned vypisujete na internetu a stěžujete si??? Jak říká muj dědeček TĚŽKO na CVIČIŠTI---LEHKO na BOJIŠTI.... Tak si nejdříve vyzkoušejte nejmenovanou autoškolu v Berouně-Hlinkách a potom vydržíte vše...... Na vaše NERVY v kýblu je dobrý čaj z MEDUŇKY :)

Reaguj


Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

15.2.2013 22:55 vložil Petr Štajner  IP: 85.71.60.12

Děkuji panu Karlovi za komentář. Vlastně vyjádřil moji myšlenku. Jen dodám, že žádný Zdeněk u nás v poslední době ani nebyl. Moje slova pokračují. Jsou lidé, co nemají na školu vysokou, někteří ani na střední, a poslední dobou ani na to, mít nějaké řidičské oprávnění. Napsat kritiku a schovávat se třeba i za jiné pohlaví je jednoduché. Ale zamyslet se sám nad sebou, jestli chyba nebude i jinde, je bohužel otázkou každého jedince. Za svým panem instruktorem stojím a neochota z mé strany, jak je uvedeno v kritice, spočívala v problému, který by stejně nic nevyřešil. Když se někdo nedokáže rozjet téměř před zkouškou s vozidlem 1.6TDCi, které to umí i samo, co chce předvádět v 1.4 benzínu? Tolik na závěr. PŠ.

Reaguj


Re: Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

25.5.2014 20:28 vložil Lejla  IP: 88.208.124.246

Takže zkoušky v jiném autě. No, to je taky důvod proč jít jinam. :-D

Reaguj


Re: Re: Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

5.6.2014 23:11 vložil Petr Štajner  IP: 85.71.60.12

Pro Leilu. Když je někdo kopyto, tak kope. V autě ta chyba rozhodně není. A mít trpělivost ještě neznamená dělat někomu vola....

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

23.7.2013 13:21 vložil Jiři Pavlas  IP: 213.192.8.130

To si děláte prde.... !!!!! Já jsem nyní uspěšně u pana Štajnera udělal hned na poprvé jak testy tak i jízdy! A nejsem žádnej extra chytrej člověk :) .Všem jen a jen doporučuji!!! S panem učitelem naprosto pohodové jízdy bez stresu!!! Pan učitel na vás vubec neřve a vše vám ihned v klidu vysvětlí.Pan komisař je jeden z mála komisařu který je naprosto pohodový a hned vás nevyrazí kvuli nějáké malé chybce.Jinak ještě musím dodat,že pan Štajner vyjde každému vstříc ! Takže z mého hlediska a i podle toho co říkali ostatní žáci jen a jen doporučuji.

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

15.8.2013 00:36 vložil Štěpán Miláček  IP: 88.102.206.133

A to je, vážený pane, zvláštní, že já napsal úplně jinou recenzi o té samé autoškole a měl jsem nejspíše toho samého instruktora.. No počtěte si sám:
Snad ani nevím, kde bych začal.. Ač nemám srovnání, jelikož jsem v jiné autoškole nikdy nebyl, troufnu si tvrdit, že se jedná o jednu z nejlepších (jestli ne úplně nejlepší) autoškol vůbec.
Ne profesionální, ale dokonce přímo rodinný, přátelský a velmi vstřícný přístup. Ochota a 100% šance rozumné domluvy a kompromisu mezi žákem a autoškolou.
Když jsem přišel k závěrečné zkoušce, věděl jsem, že jsem dokonale připraven a nemám, co pokazit.
A jak to mám teď v praxi? Nebyl den, kdy bych neděkoval bohu, za důležité rady od pana instruktora a i když nejezdím příliš dlouho, mohu s rukou na srdci říct, že díky takto dobré přípravě vím, jak reagovat při téměř jakékoliv dopravní situaci.
Z této autoškoly jsem zkrátka naprosto nadšený a každému bych ji vřele doporučil!
Tak a kde je teď pravda? Myslím, že každý, kdo čte tyto diskuze, najde (kromě vašeho) samá kladná hodnocení a sám si udělá obrázek.
S pozdravem,
Štěpán Miláček

Reaguj


Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

16.8.2013 21:51 vložil Petr Štajner  IP: 85.71.60.12

Štěpáne, pan Zdeněk je "DÁMA"....

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

27.8.2013 21:43 vložil Lucie  IP: 5.102.48.42

Taky nesouhlasím, v této autoškole se mi vždy dostalo pořádného vysvětlení, pochopení a vstřícnosti. Naopak pan instruktor je ten nejhodnější jakého znám a neříkám to jen já, ale spoustu lidí v mém okolí, navíc je sním velká legrace takže jízdy jsou zábava.

Reaguj


Autoškola Štajner Hořovice

21.10.2013 13:55 vložil Radek  IP: 213.192.8.130

Dobrý den,
Autoškolu 100% doporučuji. Nemůžu si jí vynachválit a vůbec nechápu komentáře typu: vyhozené peníze a nervy v kýblu. V autoškole mi vyšli se vším maximálně vstříc. Jsou zde suprový instruktoři, kteří udělají vše co je v jejich silách, aby vás naučily se pohybovat v silničním provozu. A připomínky, které tu byly zmiňovány např: ( tak a teď jsme mrtvý), pokud nějaké byly tak pevně věřím, že byly na místě a určitě nebyly myšleny zle, byly myšleny tak aby jste si uvědomily co jste udělaly a v budoucnosti jste se toho vyvarovaly. Autoškola mě s přehledem připravila na závěrečné zkoušky a že by to se mnou měla jednoduchý to se říct nedá. Prošel jsem si tím vím o čem mluvím. Pokud chcete udělat papíry bez stresu, v klidu a s možná co nejvíce rad do budoucna tak zvolte Autoškolu Štajner, nechápu jak sem někdo může napsat takovéto bludy a záměrně ničit jméno autoškoly. Tato autoškola byla a bude moje nejlepší volba.

PS: Velmi děkuji všem, kteří se mnou měli tu trpělivost a úspěšně mě doprovázeli až ke zkouškám u kterých jsem obstál. Děkuji.

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

29.10.2013 12:16 vložil Filip Hrdlička  IP: 109.72.12.46

S tímto příspěvkem nesouhlasím. S touto autoškolu jsem měl zkušenosti z kurzu A1. Zkušenosti to byly jen a jen výborně, takže byla jasná volba, kam na rozšíření motorky a na auto. Předchozí zkušenosti se potvrdily a ještě navíc zlepšily. Přístup skvělý, instruktoři dokáží být jak profesionální, tak vtipní, vozový park luxusní. Za mě Autoškola Štajner nemá žádná minus.

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

13.11.2013 10:09 vložil pepan  IP: 147.228.187.127

Mohu jedině souhlasit. Řidičak jsem zde dělal před 2 roky a vše v pohodě. ale buhužel co se za dva roky změnilo je až zarážející. Přítelkyně dělala papíry a neochota pana instruktora Uhera je až zarážející. A to nemluvím ani o jeho perverzních připomínkách a pomlouvání ostatních žáku autoškoly např. slovy : To je dement. Ta je tak blbá a neschopná za volantem nemá co dělat...A to jsem vybral ty lehčího kalibru.
Přítelkyně na každou jízdu chodila už z domu vynervovaná protože věděla že pan Uher si zase najde nějakou věc za kterou jí vynadá. A na otázku že by to chtěla vysvětlit přicházela otázka pouze typu to máte už dávno vědět.

Před časem bych tuto autoškolu vřele doporučoval, ale ted ROZHODNĚ NE !!!!!!

Reaguj


Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

16.11.2013 23:59 vložil Petr Štajner  IP: 85.71.60.12

Děkuji všem za kladná hodnocení a velice si takových vážím. Bohužel, všem se člověk nezavděčí stejně jako v jiných oborech podnikání. Ze sta jedinců v restauraci taky určitě nebude aspoň jednomu chutnat. Jinak pana P.U. si nesmírně cením pro jeho přístup maximálně vyjít všem, ( i těm na západ od Komárova), vstříc. Na závěr se pozastavím ještě nad hodnocením NEJHORŠÍ a rovněž tak i NEJLEPŠÍ. Není největším nesmyslem takto hodnotit něco nebo někoho, když jsem nic jiného nezažil, a nemohu tudíž s ničím jiným srovnávat???

Reaguj


Re: Re: Re: Autoškola Štajner Hořovice

18.11.2013 08:53 vložil pepan  IP: 147.228.181.107

Ano pan Uher vychází žákům autoškoly vstříc, ale domnívám se, že je to i součást jeho povolání. Nemohu přece tvrdit například u lékaře, že mi vycházejí vstříc tím že mě ošetří. Chtěl jsem pouze poukázat na fakt, že chování instruktora není zrovna učebnicové. Ano řídit naučí to neříkám. Jedná se spíše o připomínky a narážky, které hraničí se sexuálním obtěžováním. Zpočátku se to dá brát jako sranda, aby se trochu uvolnila atmosféra při jízdách, ale pokud je to stále dokola a se stupňujícím charakterem tak se ptám: ‚‘‘ je toto v pořádku?? „ Za sebe si troufám tvrdit, že NE ! A vím o jiných studentech, kteří po nějaké době chodili do autoškoly s odporem, protože poslouchat oplzlé řeči není zrovna dvakrát příjemné.
Podle mne mohu srovnávat i když jsem nic jiného nezažil. Je spousta informací podle kterých lze srovnávat . Ať už se jedná o různé diskuze a recenze, kde je informací dost. Přece, když si chci koupit nějaký nový spotřebič nebo auto s kterým nemam zkušenost tak se zeptám lidí kteří danou věc mají nebo ji zažili, aby mi poradili zda si vybrat právě toto nebo nikoli. A o tom si myslím že je i tato stránka. Kam může kdokoli napsat názor nebo hodnocení právě dané autoškoly v které dělal řidičský průkaz.

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

17.11.2013 17:15 vložil Honza  IP: 90.179.108.69

S tímto hodnocením nemůže zdravý člověk souhlasit. Jsem bývalým žákem této autoškoly a z vlastní zkušenosti mohu říct, že pan instruktor se chová více než korektně. Udělá vše pro to, abyste výcvik ukončili na výbornou. S panem instruktorem jsem byl více než nanejvýš spokojen - stejně tak jako více než 99 % lidí, kterých se zeptáte (kteří zde dělali autoškolu) .
Autoškola Štajner má v okolí Hořovic už poměrně významné jméno a stejně tak pan instruktor Uher. Takže vaší reakci zcela nechápu.

AUTOŠKOLU VŠEM DOPORUČUJI ! ! !

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

25.4.2014 23:21 vložil Míra  IP: 5.102.48.34

S touto autoškolou jsem byl velice spokojený.... Na jízdy jsem měl fordíka a pana Uhra, který mi ve všem vyšel maximálně vstříct, co se týká termínů jízd a pokud to bylo možné odvezl jsem se i domu.... Na teorii jsem měl pana Štajnera od kterého jsem se také spoustu dozvěděl a bylo mi to užitečné u zkoušek, které jsem zvládnul napoprvé. Všem tuto autoškolu doporučuji.... Děkuji za všechno Miroslav Frýdl

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

1.5.2014 17:55 vložil Anna Křížková  IP: 88.102.150.33

Vaše hodnocení mě naprosto zarazilo, pane Zdeňku. Před necelým týdnem jsem úspěšně dokončila kurz autoškoly. Za celý kurz jsem nezaznamenala jediné negativum, ani to nejmenší. Pokud vám jeden z instruktorů řekl, že jste mohli být mrtví, nebo že za volant nepatříte, možná by jste se nad těmito slovy měl vážně zamyslet, a nehledat chyby u autoškoly nebo u konkrétního pana instruktora, ale nejdříve u sebe!!! Měl by jste si uvědomit, že řidičák nepatří každému, a pokud na to nemáte, tak holt budete chodit po svých. Podívejte se na hodnocení autoškoly pana Štajnera, a uvidíte, že je snad nejlépe hodnocený ze všech autoškol v okolí. Potom je asi potřeba, se nad sebou vážně zamyslet ;)

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

2.9.2014 15:18 vložil Tereza Fialová  IP: 90.178.44.130

S celým kurzem jsem byla velmi spokojená. Kurz jsem prošla s panem Štajnerem, který mě velmi dobře připravil na závěrečné zkoušky.I napříč tomu, že jsem zkoušky neudělala na poprvé,pan Štajner měl stále se mnou trpělivost a byl ochotný vše zopakovat. Díky různým příběhům jsme si skvěle zapamatovala dané problémy, které by mohly nastat a tím jsem se jim vyhnula. Proto velmi doporučuji každému,kdo má zájem o řidičský průkaz.

Reaguj


Re: Autoškola Štajner Hořovice

10.2.2016 08:24 vložil Gábina  IP: 37.48.52.196

Zdeňku, z části s Vámi musim souhlasit. Kdysi jsem do této autoškoly chodila a také jsem se zde setkala s nepřiměřeným křikem a děsně mi vadilo, jak instruktor při jízdách pomlouvá ostatní žáky. Hlavně ty kteří napoprvé neudělali zkoušku, nebo ty kterým ježdění nešlo tak honem honem jak by si on představoval. Jednou o jedné slečně prohlásil, že ''je blbá jak vana hnoje''. To mě vážně dostalo! Dokázal o někom mluvit třeba půlku jízdy, až mi toho člověka bylo občas líto a hlavně mě to znervozňovalo. Představte si to: máte týden před zkouškou a milý pan instruktor Vás zásobuje informacemi o tom, jak se konečně zbavil nějaký blbý ženský, která na zvládnutí zkoušek potřebovala víc pokusů, no hrůza. Jediné co chválim je domluva. Vždy vše šlo podle plánu a když odpadla jízda, dali to vědět včas. Ale jinak, kdybych věděla, že mě tam čeká věčně nervní učitel, co bude křičet i kvůli věcem, jaké začínající řidič nemůže znát, šla bych jinam. To člověka odradí...

ReagujMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

Vydavatel: Pražské autoškoly