Příběh jednoho žáka z Liberce na webu Asociace autoškol ČR

* Poškozeným žákům Liberec a Jablonec (autoškola MWO s.r.o.)

Vydáno dne 04. 04. 2006 (750 přečtení)

V níže uvedeném textu přinášíme dopis jednoho z žáků, který "naletěl" nesolidní autoškole. Podle dostupných informací firma v březnu zavřela kanceláře a "vypařila se". Zajímavé je též to, že právě v březnu 2006 došlo k převodu obchodních podílů na zcela nové společníky. Jste-li poškozeni spojte se s panem Vaňkem.

Dobrý den,
dovoluji si vám poslat několik informací ke stavu, který nastal jednáním autoškoly MWO s r.o. Na doporučení svých přátel jsme se rozhodli u této autoškoly zakoupit kurz řidičského oprávnění skupiny B pro mou manželku. I když jsme z Liberce, tak má manželka začala navštěvovat autoškolu v Jablonci nad Nisou. Stalo se tak v říjnu minulého roku. Ze začátku se jevilo vše vpořádku. Před autoškolou se střídalo jedno „auto za druhým“, takže nic nevzbuzovalo podezření. Navíc teoretická výuka probíhala také hladce. Až když mělo dojít k jízdám, tak se nikdo neozýval. Začátkem tohoto roku jsme se tedy ozvali s tím, že dají vědět, kdy začnou jízdy. Nakonec se tento týden odmlčely telefony, na pobočkách jak v Liberci tak v Jablonci jsou dveře zavřeny bez jakéhokoli vysvětlení.
Myslím, že by bylo dobré, aby byl zveřejněn způsob jednání této firmy a pokud možno, tak i výzva, aby všichni postižení a podvedení lidé se spojili v záležitosti dalšího právního postupu. Domnívám se totiž, že v této situaci se nachází poměrně dost lidí. Bud také vděčný za každou Vaši informaci. Mé jméno je Samuel Vaněk, jméno mé ženy, která je žákem této autoškoly je Petra Vaňková. K výzvě můžete na svých stránkách uveřejnit také můj email. Snad se nám tak podaří dát dohromady pár lidí.

Děkuji s pozdravem

Samuel Vaněk

samuel.v@quick.cz

Autor: Asociace autočkol ČR   |   Sekce: Krach levné autoškoly   |   Tisk   |   Poslat článek známému